SILNIK/UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU: Stwierdzono drobne zapocenia i wycieki płynów eksploatacyjnych. Mimo prób, silnika nie uruchomiono. Akumulator pojazdu całkowicie rozładowany. Konieczność weryfikacji sprawności silnika wraz z osprzętem w warunkach serwisowych. PODWOZIE: Podzespoły podwozia bez widocznych braków. Brak możliwości weryfikacji sprawności układu zawieszenia pojazdu. UKŁAD KIEROWNICZY: Brak możliwości weryfikacji sprawności układu - nie przeprowadzono jazdy próbnej. UKŁAD HAMULCOWY: Brak możliwości weryfikacji sprawności układu - nie przeprowadzono jazdy próbnej. UKŁAD WYDECHOWY: Brak możliwości weryfikacji sprawności układu - nie przeprowadzono jazdy próbnej. NADWOZIE: Nadwozie koloru szarego - lakier dwuwarstwowy metalik. Dokonano pomiaru grubości powłoki lakierowej przyrządem elektronicznym. Stwierdzono ślady napraw blacharsko lakierniczych n/w. części nadwozia: - pokrywa komory bagażnika [105 - 292 µm]. Powłoka lakierowa całego pojazdu - powierzchownie porysowana. Stwierdzono wymianę szyby czołowej. Części nadwozia uszkodzone kwalifikujące się do naprawy: - pokrywa komory silnika - zarysowana, - błotnik przedni lewy - wgnieciony punktowo, zarysowany, - błotnik przedni prawy - zarysowany, - drzwi przednie lewe - wgniecione, zarysowane, punktowe odpryski powłoki lakierowej na krawędzi tylnej, - drzwi przednie prawe - porysowane, - drzwi tylne lewe - porysowane, - drzwi tylne prawe - zarysowane, - błotnik tylny lewy - porysowany, - błotnik tylny prawy - zarysowany, - pokrywa komory bagażnika - zarysowana, - dach - zarysowany. Części wyposażenia uszkodzone kwalifikujące się do naprawy: - zderzak tylny - porysowany, - wnętrze pojazdu - zabrudzone, - szyba drzwi tylnych prawych - ślady demontażu naklejki po stronie wewnętrznej. Części wyposażenia uszkodzone kwalifikujące się do wymiany: - mata wygłuszająca ściany grodziowej - porwana. WYPOSAŻENIE: Pozostałe wyposażenie pojazdu kompletne. Do oględzin przedstawiono jeden kluczyk do stacyjki zapłonu i zamka drzwi. UWAGA: Według przedstawionej kopii dowodu rejestracyjnego pojazd nie posiada ważnych badań technicznych, utraciły ważność dn. 09.05.2012r.
Ślady wcześniejszych napraw lakierniczych. Brak możliwości sprawdzenia pojazdu w działaniu. Konieczność naprawy pojazdu.